Özel Tasarım Gelinlikler

Mağazamızda bulunan hazır gelinliklerin yanı sıra, kendi seçtiğiniz modeller ile de bizlere gelerek hayallerinizdeki gelinlikleri diktirebilirsiniz.

Özel Tasarım Nişanlık

Tıpkı gelinliklerde olduğu gibi nişanlık modellerinde de özel tasarım imkanınız mevcut. Dilerseniz internetten bulduğunuz, dilerseniz kataloglarımızdan seçtiğiniz modelleri bizimle paylaşmanız yeterli.

Özel Tasarım Kına Elbisesi

Kına için bindallı dışında elbise giymekte oldukça moda. Bindallınıza uygun ya da kına konseptinizdeki renklere uygun en şık kına elbisesini gelin moda evimizde birlikte tasarlayalım.

Bindallı

İsterseniz mağazamızda bulunan kaftan modellerinden seçebilir, isterseniz özel tasarım kına kaftanı yaptırabilirsiniz.Aklınıza gelebilecek her renkte bindallı modellerimiz mevcut.

Özel Tasarım Abiye

Kısa, uzun, balık,kabarık,tesettür ya da straplez aklınızda olan abiyeyi kısa bir sürede dikip teslim edebiliriz. Ayrıca en yakın arkadaşınızın düğününde nedime olacaksanız dileğiniz türde abiye çeşitlerimiz mevcut.

Gelin Buketi, Taç ve Aksesuarlar

Gelinliğinize, düğün renklerinize uygun, canlı-cansız, her türlü gelin buketi mağazamızda mevcut.Başınıza takacağınız taç, çiçek, alınlık her çeşit aksesuarı da mağazamızda bulmanız mümkün.

Online Randevulara %20 İndirim !

Özel Dikim Gelinlik ve Nişanlıklarda, 1500 TL ve üzeri %20 Online İndirim.
hayalinizdeki gelinlik hangi aşamalardan geçiyor?

Hayatınızın en özel günü için tüm hazırlıklar tamam, sıra sizi kuğu gibi gösterecek gelinliğinizin siparişini vermekte. Peki, ne kadar sürede ve hangi aşamalardan geçerek hayalinize kavuşacaksınız ?

Model Seçimi / Sipariş

Moda evimize gelip dilediğiniz gibi tüm modelleri deniyorsunuz. Hayallerinizdeki gelinliği bize anlatıyorsunuz. Siparişinizi onaylatıp, ilk prova için gün saymaya başlıyorsunuz.

Tasarım/Dikim

Stilist ve modelistlerimiz, tasarım ve kalıp çıkarma işlemlerini bitirdikten sonra sizi ilk provaya çağırıyoruz ve dikim işlemine başlıyoruz.

Son Prova/Teslim

Sizi ikinci ve son provanıza çağırıp hayallerinizi size teslim ediyor, mutluluklar dileyerek ailemizden biri gibi uğurluyoruz.

Call Now ButtonBizi Ara
× Kolay Randevu!