2020 Düğün Modasında Nedime Elbiseleri Ne Renk Olacak ?

Düğün günlerinin en dikkat çekici taraflarından biri de hiç şüphesiz nedimeler. Kıyafetleri, aksesuarları ile birbirleriyle uyumlu olmaları hem göz doldurucu hem de gelin için şahane bir motivasyon. Nedime kıyafetlerinin renklerini seçerken, bazı faktörlere dikkat etmek en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olabilir. Düğün pistinde gelin ve damattan sonra en dikkat çekici kişiler nedimelerdir. Mevsime göre renk seçimi en büyük tercih sebeplerinden fakat riske atmak istemeyen nedimelerin en çok tercih ettiği renkler hafif toz pembeler ve şeftali tonları. Ancak son zamanların en trend renklerinden olan neonlar çoğunlukla göz ardı edilmektedir. Çılgın gelinler ve çılgın nedimeler, 2020 sezonunda “neon” renklere mutlaka şans vermeliler. Hadi gelin, başka hangi renkler 2020 düğün sezonunda nedime modasında öncü olacak, onlara bir göz atalım.

BLUSH – GÜL KURUSU

Modası hiç geçmeyen ve muhtemelen de asla geçmeyecek renklerin başında gül kurusu geliyor.Makyaj malzemesi seçerken de en çok tercih edilen allık ve far renklerinden olan “blush” renk, her mevsim düğünlerde kullanılmaya devam ediyorç. Süslemede kullanılan çiçekler ve gelin el buketi ile nedime elbiseleri gül kurusu renginde kullanılabilir. Tek renk üzerinden gitmek yerine, pembenin soft ve canlı tonlarını bir arada kullanarak düğüne muhteşem bir derinlik katabilirsiniz.

BEBE MAVİSİ

Soft pembelerden sonra en vazgeçilmez renk elbette bebe mavisi. 2020 nişan ve düğün sezonunda da en çok tercih edilecek renklerin başında bebe mavisi geliyor. Hem zarif hem de modern görünmek isteyen nedimelerin bebe mavisini tercih etmesini öneriyoruz. Aynı zamanda beyaz gelinliğin yanına yakışayacak en huzurlu renklerden de biridir bebe mavisi.

ZÜMRÜT YEŞİLİ

Zümrüt yeşili en asil ve en derin renklerin başında geliyor. Nedimeler düğüne ağırlık katmak istiyorlarsa mutlaka zümrüt yeşilini tercih etmeliler. Ayrıca ilkbahar düğün konsepti için de en uygun renk olan yeşil ve tonları ile mükemmel bir uyum ve zarafet yakalayacaklardır.

ŞEFTALİ RENGİ

Sonbahar düğünlerinin en çok tercih edilen rengi hiç kuşkusuz şeftali ve tonları. Hem şık olalım hem de mevsime uyum sağlayalım diyen nedimeler için en ideal renk narenciye tonlarıdır. Kahve tonları ve şeftali tonlarının bir arada kullanıldığı bir makyaj ile de düğünün en vurucu davetlileri olacakları kesin. Gri alt tonlu pembe renklerde çanta, ayakkabı ve aksesuarlar ile kombinleri tamamlayabilirler. En lüks düğünden en salaş konsept düğüne kadar her ortama uyum sağlayacak renklerin başındadır soft şeftaliler.

LEYLAK RENGİ

Farklı bir renk giymek isteyen nedimeler için en zarif ve ilgi çekici renklerden biri de leylak rengi. Oldukça soft ve romantik bir renk olan leylak, sizi gelinin yanında adeta değerli bir kuvars gibi gösterecektir. Aynı zamanda ilkbahar-yaz düğün konseptleri için en ideal renklerin de başında gelir. Oldukça huzur verici ve romantik bir renktir. Açıklı koyulu farklı tonları bir arada kullanılarak ortama derinlik katılabilir.

1 thought on “2020 Düğün Modasında Nedime Elbiseleri Ne Renk Olacak ?”

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Ara
× Kolay Randevu!