2019 Gelinlik Modası-Sade Şıklık

Birkaç sene öncesine kadar çok tercih edilen kabarık prenses gelinliklerin aksine son yıllarda balık kesim ve A kesim gelinlikler oldukça rövaştaydı. 2019 gelinlik modellerine bakıldığında bu sene de gelinlerin en çok tercih edeceği gelinlik modelleri yine düz kesimler, az kabarık tüller.

Havuz kesim olarak tabir edilen düşük omuzlu gelinlik modelleri, dantel askılar veya dantel işlemeli tül kollar şeklinde tercih ediliyor. Bu yaka kesimine sahip gelinlikler için daha çok A kesim veya yarım balık etekler kullanılıyor. Prenses gelinliklerin aksine çok az bir kabarıklık ile oldukça gösterişli ve göz yormayan bir gelinliğe sahip olabilirsiniz.

2019 gelinlik modellerinde dantel fazlasıyla ön planda. Ağır işlemeler yerine şıklığın ve kalitenin göz önüne çıktığı Fransız danteller, hem parıltısıyla gözleri kamaştıracak hem de zarafetiyle göz dolduracak. Straplez gelinlikler ile rahat edemeyen gelinler için dantel kollar oldukça zarif bir seçenek.

Drapenin gösterişinden vazgeçemeyen gelinler için 2019 gelinlik modellerinde de şık drape gelinler mevcut. Dantel sevmiyorum, taş işlemelerden hoşlanmıyorum diyorsanız özenle hazırlanmış ve oldukça zahmetli olan drape modeller tam size göre.

Balık gelinliklerin gelinleri kuğu gibi gösterdikleri tartışmasız. Hem
şık hem de gösterişli bir gelinlik giymek isteyen tüm gelinlerin ilk tercihi komple dantel işleme gelinlikler. İnce askılar ve abartıdan uzak zarif bir dantel seçimi ile düğününüzde kraliyet ailelerine yakışır bir gelinlik taşımış olacaksınız.

Sırt dekolteli gelinlikler zamansız gelinliklerdir. En zarif gelinlik modelleri arasında ilk sırada sırt dekolteli gelinlikler gelir hiç şüphesiz. Yarım balık bir model ve küçük swarovski taşlarla işlenmiş bir dantel ile ortaya çıkacak muhteşem bir sırt dekolteli gelinlik 2019 senesi gelinlik modelleri içinde de tercihiniz olabilir.

Dantelden, swarovski taşlardan, kabarık tüllerden uzak sadece bembeyaz saten bir balık model gelinlik istediğiniz o sade ve zarif şıklığı size sunacaktır. Hem nikah törenlerinde hem kokteyllerde sıkça tercih edilen düz balık modeller 2019 düğünlerinde de karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Son olarak 2019 gelinlik modelleri içinde değişikliği ve farklılığı
seven gelin adayları için renkli gelinlikler ön planda. Özellikle leylak
rengi 2019 düğünlerinin en çok tercih edilen renklerinin başında
gelmekte. Rengi gelinliklerde klasikleşen dantelleri kullanmak yerine de
kupon danteller daha çok tercih edilmekte.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Ara
× Kolay Randevu!